آموزش الکترونیکی

 

مرکز آموزش مدیریت بهره وری با هدف ایجاد بستری مناسب برای بهره برداری اقشار مختلف دانشجویان، مدیران وکارشناسان بنگاه های اقتصادی اقدام به برگزاری آموزش های عمومی و تخصصی بهره وری از طریق طراحی دوره های آموزش مجازی نموده است.از مهمترین ویژگی های آموزش های مجازی طراحی شده در مرکز مدیریت بهره وری عبارت است از :

  • عدم نیاز به حضور فیزیکی استاد و دانش پژوه: از آنجا که در این نوع آموزش ارتباطات از طریق شبکه اینترنتی است، لزومی به حضور فیزیکی استاد و دانش پژوه در کلاس نیست.
  • کیفیت بالای ارائه دروس: در آموزش های حضوری تعداد اساتید برای یک آموزش محدود می‌باشد. مثلاً برای یک آموزش خاص ممکن است یک یا نهایتاً دو استاد وجود داشته باشد. ولی در آموزش های الکترونیکی تیم‌های مجرب با استفاده از فناوری‌های مدرن و متنوع چند رسانه‌ای می‌توانند درس‌ها را به نحو مطلوب آماده و ارائه کنند. در ضمن دانش پژوه می‌تواند محتوای دروس را چندین مرتبه مشاهده کند و از این لحاظ نیز کیفیت آموزشی بهبود می‌یابد.
  • ارایه آموزش ارزان از طریق صرفه جویی در هزینه ها: صرفه‌جویی در هزینه ساختمان‌ برگزاری آموزش و صرفه‌جویی قابل ملاحظه در تشکیل جلسات ، سمینارها، سفر اساتید و دانش پژوهان، تهیه جزوات و …، از مزایایی آموزش الکترونیکی محسوب می‌شود.